Аліна Брайко

Компанія: ТОВ « Серв’є Україна»
Місто: Київ

Опис ментора

Закінчила НМУ ім. О. О. Богомольця за спеціальністю "Фармація" та Київський національний університет технологій та дизайну за спеціальністю "Інженер-технолог фармацевтичної промисловості" зі спеціалізацією "Менеджмент і маркетинг в промисловій фармації" у 2018 році.

Під час навчання в університетах працювала фармацевтом в мережі аптек "Вітамін". Пропрацювавши протягом 2-х років на посаді провізора, продовжила роботу в фармацевтичному бізнесі.

З 2017 року працювала в українських та іноземних фармацевтичних генеричних та оригінальних компаніях. Отримала досвід роботи з лікарями різних профілів - від спеціалістів загального профілю (терапевтів, сімейних лікарів) до вузьких фахівців (кардіологи, хірурги, травматологи, отоларингологи та ін.).
Максимально змогла себе реалізувати в компанії "Серв'є", в якій працюю з 2019 року і по цей день.
Успішно реалізовую проекти компанії для лікарів та фармацевтів, для досягнення терапевтичного прогресу для пацієнтів.

Для реалізації себе і досягнення максимальних результатів регулярно займаюсь самоосвітою, беру участь в різних професійних тренінгах та проектах. Слідкую за тенденціями в різних соцмережах та платформах, тримаю руку на пульсі новин в медичній та фармацевтичній галузі, навички реалізовую в роботі та житті.

Можу надати менторську допомогу по самореалізації в галузі фармації, правильній розстановці пріоритетів у професійному та особистих аспектах, раціональному та ефективному тайм-менеджменту.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password