Анастасія Островська

Компанія: Міністерство цифрової трансформації України
Місто: Київ

Опис ментора

Маю 9 років досвіду роботи в різних сферах. Кожна посада давала можливості для розвитку як особистого, так і професійного. Я працювала в приватному та державному секторі, тривалий час була журналістом, прес-секретарем, але обрала для себе саме PR. Я легко знаходжу спільну мову з людьми, вмію класно та зрозуміло писати, веду активний спосіб життя, постійно спілкуюсь з крутими людьми, які змінюють нашу країну на краще. Друзі називають мене PR-princess, бо для мене це не просто професія – це мій стиль життя. І в кожному реалізованому проєкті завжди залишається частинка моєї душі.

Я можу надати менторську підтримку з питань ведення соціальних мереж, брендингу, PR в державному секторі, побудови відносин з журналістами та професійного нетворкінгу. Як маючи тільки мрію, можна стати крутим спеціалістом на українському та міжнародному ринку.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password