Андрій Грушецький

Компанія: Digis (логотип такий синенький з єдинорогом, в нас місія вирощувати із стартапів компанії-мільярдники, їх ще називають єдинороги)
Сфери компетенції: Побудова кар'єри в IT (HR manager та ін.), Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.)
Місто: Вінниця/Одеса

Опис ментора

Все почалося коли в 2005 році тато купив собі кнопочний телефон. Мені та штука дуже сподобалась, я з великою радістю переклацав усе що лиш міг, ще з першого класу улюблений предмет був математика і ще тоді (коли не було таких зарплат, а ІТшніків вважали тупими задротами) мені батьки казали що ти походу будеш програмістом.
На жаль чи на щастя, але комп'ютер мені купили аж в 12 років, інтернет нормальний з'явився взагалі лиш у 17 (до того 32кб/с і то лиш по неділях). До тої пори було багато цікавого з життєвих штук (був президентом школи, сильним відмінником і при цьому головним хуліганом), я добротно прокачав якраз soft-skills, але в програмуванні особо не просувався.

Найцікавіше почалось в 2017.
Я поступив на програміста, перебрався жити в Одесу.
Мав дуже сильні надії на університет, але вже на першому курсі зрозумів що даремно.
Почав учити фронтенд, на другому курсі пішов робити з друзями стартап Quarnuts. Це мала бути мегадуже бомбічна штука, але як це часто буває, невистачило ресурсів і все обломалось.
Потім була творча відпустка. Я по-суті паралельно з цим всім шукав себе.

І тоді в кінці 3го курсу (рік назад десь) зрозумів нарешті чого таки хочу, підучив js, пішов на роботу і так поки й живу.

Взагалі це лиш мала частина всього що було, розказати є дуже багато чого.
Все що цікавить можеш глянути у мене на сайті https://www.andrii256.info/.
І обов'язково прочитай оцей топік на dou https://dou.ua/forums/topic/33860/

Все залежить від чого ти більше всього потребуєш
Я акредитований військовий психолог і можу допомогти в тому ж числі з багатьма штуками що стосуються пошуків себе, роботи в команді, психічного саморегулювання (стресостійкість і т д soft-skills лабуда).
З цими питаннями теж можна звертатись, вони зазвичай навіть важливі чим технічна сторона.
Але так то якщо з технологій, то html, css, javascript, react і все від них похідне.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password