Анна Пихтіна

Компанія: IREX
Місто: Київ

Опис ментора

Привіт, мене звуть Аня і я комунікаційна менеджерка. А також координаторка проєктів, організаторка заходів, копірайтерка, а моєю першою роботою була редакційна стрічка на музичному каналі Music Box UA та екскурсійний гід для іноземців в Києві.
Я навчалась у Київському політехнічному інституті, де вивчала «рекламу та піар», а також активно волонтерила та працювала у рекламній агенції SPN Ogilvy. Коли мені було 23, я організувала студентський форум для 600 європейців, не маючи фінансування, але завдяки сильній команді, яку зібрала. Я займалась маркетингом в одній з топ юридичних фірм України, DLA Piper, а також координувала заходи в Україні, та за її межами – в Іспанії, Угорщині, Німеччині.
Останні 6 років працюю в некомерційній сфері – в складі різних громадських організацій, таких як Garage Gang, Action Institute, «Громадянський діалог» та інші, де я розробляла, впроваджувала комунікаційні стратегії, смм- та комунікаційні кампанії, організовувала роботу зі ЗМІ та будувала спільноти. З 2019 року працюю у донорських проєктах USAID (Energy Security project). Щаслива бути випускницею Українського Католицького Університету, програми з управління некомерційними організаціями.
Зараз я відповідаю за комунікації в найбільшній молодіжній програмi USAID «Мріємо та діємо». Працюю з громадами, ЗМІ, некомерційними організаціями, створюю комунікаційні кампанії та заходи і чесно кажучи, кайфую від цієї роботи. А ще вивчаю Illustrator, та вчуся на Strategic Communications Leadership Program та подорожую.

Я можу надати менторську підтримку з побудови комунікаційної стратегії для організації; написання комунікаційної стратегії; підготовки та проведення комунікаційних тренінгів; побудову контент-стратегії у соціальних мережах; написання комунікаційних матеріалів (від постів до прес-релізів та лонгрідів); роботи з командою та налагодження особистого графіку для ефективної роботу; а також організації заходів будь-якої складності; побудови спільноти, або вислухати проблему, яка перед вами стоїть та спробувати допомогти.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password