Анна Зевако

Компанія: IREX, America House Kyiv
Місто: Київ

Опис ментора

Я почала роботу в комунікаціях як волонтерка. Спершу допомагала з фото та відео на кінофестивалях, потім розробляла брендування для проєкту в AIESEC, потім волонтерила в Американському домі. Так вийшло, що в Американському домі я і залишилась, уже п'ятий рік тут, виросла до менеджекри :).

Зараз менеджерю комунікаційну команду Американського дому і це найкраще, що мені доводилося робити. Дуже люблю працювати з людьми і ділитися досвідом. Важливо, щоб робота мотивувала і давала щось тобі, тому проводжу для своїх колег різні додаткові штуки як письмовий клуб, перегляди лекцій, брейнстормінг-сесії.

Проходила курс з журналісти та соціальних медіа від LitOsvita та копірайтингу від Projector. Працювала фотографкою і навчалась в Школі візуальних комунікацій. Співпрацювала з різними українськими та міжнародними громадськими організаціями. Маю чим поділитися і буду дуже рада!

Я можу надати менторську підтримку з питань
- комунікацій у громадському секторі;
- як встигати все, коли потрібно робити і дизайни, і тексти, і стратегії;
- як розставляти пріорітети;
- де шукати ресурси для розвитку;
- чому варто волонтерити і як потім знайти роботу;
- як перестати боятися публічних виступів (спойлер: ніяк, але це не так страшно, як здається :))
- як говорити просто про складні речі.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password