Антон Дзюба

Компанія: БФ «Фонд освітніх ініціатив»
Сфери компетенції: Побудова кар'єри в IT (HR manager та ін.), Прикладні технології в сфері IT (робототехніка, штучний інтелект та ін.)
Місто: Київ

Опис ментора

Вже кілька років успішно займаюся системним просуванням STEAM-технологій в освіті. Зараз займаю посаду голови правління у благодійному фонді "Освітніх ініціатив", який займається розробкою методологіїSTEAM-технологій в освіті та реалізацією відповідних проєктів. Раніше працював на посаді заступника директора координаційного центру ІКТ у Департамент освіти і науки Києва. Був консультантов з впровадження STEAM-технологій в освіті у кількох IT-компаніях.

Я можу надати менторську підтримку з питань розвитку дітей та молоді у галузі STEAM та інноваційної освіти, побудови кар'єри у цих галузях. Якщо ви хочете зробити вашу шкільну STEAM-лабораторію найкращою у місті, також можу дати кілька цінних порад.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password