Тетяна Бичкова

Компанія: Представництво ПТ-Амерікас, ЛЛС
Сфери компетенції: HR, Організація заходів, Управління проєктами
Місто: Київ

Опис ментора

Я впевнено можу сказати про себе self-made person, адже розпочала кар'єрний шлях з адміністративного асистента та менше ніж за 10 років доросла до керівної посади.

 

Працювала викладачем і перекладачем в Академії МВС, а потім вирішила змінити своє життя.

 

Переломним моментом став мій прихід в корпоративний світ: розпочала роботу в Крафт Фудс (нині - ПрАТ Монделіс Україна), далі - була робота в ООН.

 

Наразі працюю в американській інженерній компанії. Маю дві вищі освіти, кандидат психологічних наук. Проте не зупиняюсь на досягнутому, продовжую свій особистісний та професійний розвиток.

Я можу надавати менторську підтримку з питань кар'єрного розвитку (як обрати майбутнього роботодавця, як готувати себе та свої документи для проходження співбесід; де які умови роботи, на що звернути увагу тощо); організації заходів (соціальні, дитячі, освітні, бізнес-івенти); управліннями проєктами; презентації себе та своєї роботи; особоливості корпоративних комунікацій та багато іншого.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password