Бондар Наталя

Компанія: Trinetix
Сфери компетенції: Дизайн, графіка, анімація (WEB дизайнер, UX дизайнер, 3D аніматор та ін.)
Місто: Киев

Опис ментора

Почала свій шлях у 2012 році в маленькому веб-агентстві в Кривому Розі. Потім переїхала до Києва і встигла попрацювати в Mobile Marketing Agency, CRM-компанії Terrasoft і Trinetix. За цей час проводила дизайн-дослідження, створювала прототипи, розробляла дизайни сайтів, веб-додатків, готувала промо матеріали для App Store і Google Play, банера і презентації.

Закінчила курс КАМи UX-Design (2017), курс Projectora - English for Designers (2017) і різні воркшопи та лекції з Soft Skills (+2021), типографике, сіток, UX-персонам. Відвідую конференції (KRUPA і Design Village) і проходжу Design-марафони - останній Design Boost Marathon в EPAM University (2019).

Веду FB-групу Designers (https://www.facebook.com/designerskievua) і дизайн-дайджест в телеграмі (https://t.me/digitalchurchdigest), де кожен місяць збираю все найкорисніше.

Я можу дати менторську підтримку з питань UX / UI дизайну, дизайн досліджень, роботі в Figma, підготовки до інтерв'ю, портфоліо рев'ю.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password