Олена Чарковська

Компанія: Ґудвеллі Україна
Сфери компетенції: PR, HR, Організація заходів
Місто: Калуш

Опис ментора

Свій професійний шлях я розпочала як редактор та журналіст у місцевому виданні. Взагальному в мої обов"яки входило написання та редагування статтей. Цей досвід допоміг мені правильно формулювати думки, висловлювати свою точку зору на якусь тему та інше.

 

Згодом я почала працювати як асистент у Будівельному відділі. Мої завдання охоплювали переклад (усний і письмовий), ведення звітності і таке інше. Це допомогло мені розвинути мультитаскінг.

 

А уже зараз я виконую функції HR спеціаліста. Ця робота мені найближча до душі. Я люблю спілкуватись з людьми, виконувати завдання, які пов"язані з розвитком, навчанням працівників, а також будь-які організаційні завдання (проведення зустрічей, організація робочих поїздок та інших активностей).

Я можу надати менторську підтримку з питань розвитку працівників у компанії, організація навчань та корпоративних заходів (святкування річниць компанії, дні сім'ї і багато іншого), способи та приклади мотивації працівників (здебільшого нематеріальної), належна комунікація від працівників до менеджерів і навпаки, ведення корпоративних сторінок та публікування публікацій (теми, циклічність та основна мета).

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password