Данило Шумов

Компанія: UKEESS
Сфери компетенції: Просування, оптимізація, маркетинг (Web-програміст, SEO-маркетолог, Web-аналітик та ін.), Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.)
Місто: Львів

Опис ментора

JavaScript Frontend Engineer із 2+ роками комерційоного досвіду.

За цей недовгий період мені вдалося зробити свій внесок у 4 проекти із різним рівнем складності та різноманітними сферами діяльності - від healthcare до податкових зборів. З березня 2021 року я також беру участь у аналізі та покращенні перформансу найблільшої у світі мережі ДНК із понад 27 мільярдами історичними записами та 100+ мільйонами сімейних дерев.

Я можу надати менторську підтримку з питань вивчення розробки клієнтської частини веб додатків - у тому числі із JavaScript, Angular, Browser API, Web Application Performance та версткою. Можу також бути корисним із допомогою у підготовці до проходження співбесід та дати декілька порад, як гарно запрезентувати свої вміння на співбесіді.

Я радо допоможу тобі із складанням програми навчання, пошуком ресурсів на яких це можна освоїти, а також із розумінням основноположних понять та механізмів, які у майбутньому дадуть тобі можливість набагато швидше освоювати нові технологої розробки веб-додатків.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password