Дмитро Дуленко

Компанія: Boosta
Сфери компетенції: Побудова кар'єри в IT (HR manager та ін.), Просування, оптимізація, маркетинг (Web-програміст, SEO-маркетолог, Web-аналітик та ін.), Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.)
Місто: Київ

Опис ментора

Свій професійний шлях я розпочав близько 6,5 років тому у якості Project-менеджера у web-студії - розробляв сайти. Потім перейшов у компанію, що створювала високонавантажені та більш масштабні сайти на замовлення. Після того мав досвід роботи Project-менеджером в агентстві, де й освоїв маркетинг. І вже після того я став Product-менеджером продукту, що працює з західними ринками. Пізніше став тімлідом, створив маркетингову команду, що займається платним трафіком.

Я можу надати менторську підтримку з питань керування проєктами, менеджменту команди, Product-менеджменту (що потрібно людям, як це подавати та як зрозуміти, за що люди готові платити), digital-маркетингу (SEO, платний трафік, SMM), побудови онлайн-стратегії продукту та з питань аналітики.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password