Ганна Шувалова

Компанія: Pawa

Опис ментора

Ганна Шувалова - керівна партнерка венчурної студії Pawa.

Формат венчурної студії передбачає, що команда не тільки інвестує в цікаві ідеї стартапів, але й безпосередньо втілює ці ідеї в життя. Це дозволяє мені використовувати все, чого я навчилася за роки своєї роботи в інвестиційній сфері, працюючи з технологічними компаніями, і за час навчання в бізнес-школі. Ми фокусуємося на складних технологіях машинного навчання, які поки що мало розвинуті в Україні, але користуються дуже великим попитом на розвинутих ринках, зокрема в Штатах.

Раніше Анна працювала в IT-компанії Genesis та інвестиційному фонді Horizon Capital. Після цього поїхала на навчання в бізнес-школу в Стенфорді, покривши близько 70% витрат на це за допомогою стипендії та гранту. До речі, рішення про вступ у бізнес-школу вона ухвалила під час підйому на вершину в Болівії, висотою 6000 метрів, але це вже окрема історія.

Нещодавно Ганна Шувалова ввійшла в рейтинг Forbes «25 жінок в українській IT-галузі».

Ганна Шувалова

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password