Євген Шишацький

Компанія: TECHIIA
Сфери компетенції: PR, Психологія/Коучинг, Соціальні медіа
Місто: Київ

Опис ментора

Редактор та психотерапевт у навчанні з досвідом кількох професій і галузей.

 

Початково здобув вищу освіту за спеціальністю "системне програмування". Гроші почав заробляти у сфері продажів. У 27 років різко розвернувся в бік роботи з текстами. За два з половиною роки пройшов шлях від копірайтера типографії до журналіста всеукраїнського бізнес-видання. За статті отримав галузеві нагороди Presszvanie. Також працював провідним журналістом на телебаченні.

 

Наразі я редактор в PR-департаменті великого технологічного холдингу: допомагаю бізнесу говорити зі світом живо, корисно та зрозуміло. У цьому дуже спираюся не тільки на відчуття тексту, але й на комунікативні навички.

 

Паралельно четвертий рік навчаюся на гештальт-терапевта і починаю власну практику в цій ролі.

Я можу надати менторську підтримку з питань професій у медіагалузі: що обрати, куди дивитися, з чого починати. У мене є досвід докорінної зміни діяльності і власні напрацьовані правила з цього приводу. Потенційно можу допомогти з професійним самовизначенням взагалі. А також поділитися досвідом психотерапії та підтримати менті у прийнятті рішень і складнощах у стосунках з собою та світом.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password