Євгеній Молодцов

Компанія: Ukeess
Сфери компетенції: Побудова кар'єри в IT (HR manager та ін.), Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.)
Місто: Львів

Опис ментора

Я досить молодий спеціаліст, який у 21 рік, закінчивши університет, має 3 роки досвіду позаду. Серед яких робота в стартапі (презентованому на It Arena Conference), спроби започаткувати свій власний, який стосується вирішення проблеми доступу до клавіатури людей з ДЦП та проблемами з координацію загалом (2-ге місце у міжнародному конкурсі від Microsoft), паралельно будуючи свою кар'єру в комерційній розробці на аутсорсингові компанії.

Я можу надати менторську підтримку з питань професійного розвитку в сучасному айті. Чи як поєднювати навчання та роботу (а чи варто взагалі)? Так само як відповісти на більш технічні питання стосовно сфери бекенду (чи складно, чи нудно, чи варте витрачених зусиль). І, певно, найбільш цінне - як взагалі досягати успіхів в програмуванні не перебуваючи у постійному захваті від того, що робиш?

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password