Євгенія Клепа

Компанія: 1991 Accelerator

Опис ментора

Євгенія Клепа — ментор та радниця у бізнес-школах, бере активну участь у розробці технологічної екосистеми Києва та України загалом. Раніше успішно організовувала масштабні івенти, серед них RoboticsExpo, форум InnotechUkraine та DroneExpoShow.

Зараз Євгенія керує 1991 Open Data Incubator — першим некомерційним інкубатором, що розвиває не тільки проекти, які працюють на відкритих даних, а ще й рух та екосистему open data в Україні. Інкубатор допомагає перетворити ідею на реальний стартап, вчить працювати з відкритими даними, будувати бізнес-моделі, пітчити свої проекти та залучати інвестиції. За час свого існування організація запустила 14 інкубаційних програм, залучила понад 100 менторів та випустила 116 стартапів. Проекти, що пройшли інкубації у 1991 Open Data Incubator, отримали грантів та інвестицій на суму 800 000 долл. США.

Євгенія Клепа

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password