Ірина Лисунець

Компанія: Credit Agricole
Місто: Kyiv

Опис ментора

Я обожнюю свою роботу, в кожен проєкт додаю частинку любові та своєї душі! Мій шлях починався в корпоративному секторі фінансів - з оцінки економічної ефективності інвестицій в проєктах. Далі займалася впровадженням ІТ проєктів в різних ролях: від бізнес аналітика та Project manager, до Керівника департаменту управління проектів та процесів. Проєкти були досить різні - консалтингові, направлені на покращення процесів в компанії, ІТ проєкти з автоматизацією процесів та функцій, а далі продуктові та інтеграційні проєкти в банківському секторі, зараз відповідаю за реалізацію всього portfolio Банку.
Націлюю команди впроваджувати продукти “just in time”, вважаю що завжди потрібно чути свого Замовника/клієнта та пропонувати найбільш ефективні рішення для бізнесу. Також це поєднується з цінністю нашого Банку - бути корисним кожному клієнту щодня.
Щодня ми реалізовуємо ініціативи, які роблять наш банк більш цифровим кожного дня для клієнтів.

Можу надавати менторську підтримку в питаннях управління проектами за класичними методологіями та Agile. Поясню різницю, та розкажу в яких випадках класику чи agile краще використовувати.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password