Ірина Полєтуха

Компанія: Міністерство молоді та спорту України
Місто: Київ

Опис ментора

В молодіжній політиці я пройшла шлях від учнівського та студентського самоврядування, волонтерства в громадських організаціях, через соціальні та мистецькі проекти, тренерство й фасилітацію, створення власної організації, молодіжні центри до роботи в органах місцевого самоврядування, державної служби та нарешті тіє позиції, яку займаю зараз. Тобто, знаю з безпосереднього досвіду як відбувається робота з молоддю на місцях та яким чином побудовано кожен рівень національної молодіжної політики. Що стосується громадського активізму та першого робочого місця, то маю за плечима менторські кейси ще з 2011 року і готова й надалі продовжувати в цьому ж дусі.

Серед ключових фокусів мого портфоліо: міжгалузева співпраця, встановлення соціальних зв'язків (соціальний капітал людей, організацій), комунікації, публічні фінанси для громадського сектору, взаємодія з органами влади та місцевого самоврядування. Можу допомогти вам віднайти людей, організації, партнерства, що підсилять вашу ініціативу чи сприятимуть реалізації, здавалось би, нереальних планів. Готова поділитися досвідом працевлаштування в органах влади, проходження конкурсів та відборів, розповісти про лайфхаки.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password