Катерина Куськал

Компанія: ТОВ "Рабен Україна"
Сфери компетенції: PR, HR, Маркетинг
Місто: Київ

Опис ментора

Працюю у напрямку побудови бренду роботодавця та залученню талантів. Саме аналіз даних та просування бренду роботодавця на український ринок – моя кар’єрна мрія та мета. Мені подобається спілкуватися з людьми та допомагати їм ставати кращою версією себе.

 

Володію навичками сторітелінгу та постійно вдосконалююся у цьому напрямку, пишу статті.

 

Мій досвід роботи у міжнародних компаніях - як менеджер з персоналу (HR National Specialist), як HR Specialist +2 роки, -автор-статей +2,5 роки та маю також досвід у маркетингу. Навчалася у м.Прага, Чеська Республіка.

 

Закінчила з відзнакою КНТЕУ (спеціальності: "організація оптової та роздрібної торгівлі" та "товарознавство і експертиза в митній справі"). Надаю консультації та оцінюю резюме від Happy Monday.

Можу надавати менторську підтримку з питань пошуку роботи, побудови кар'єрного плану, профорієнтації, проходження співбесіди, як працювати з соціальними мережами, щоб вони працювали на вас.

Також, як писати статті, створювати маркетингові та PR кампанії, будувати бренд, співпрацювати зі ЗМІ.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password