Коцький Богдан

Компанія: UKEESS
Сфери компетенції: Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.), Дизайн, графіка, анімація (WEB дизайнер, UX дизайнер, 3D аніматор та ін.)
Місто: Львів

Опис ментора

Освіту я здобув в інституті комп'ютерних наук та інформаційних технологій в національному університет "Львівська політехніка" за спеціальністю "Видавнича поліграфія". Тому свій професійний шлях я починав як графічний дизайнер. Протягом роботи у цій сфері я створював дизайн як для плакатів та упаковок, так і для інтер'єрів закладів великого ресторанного холдингу. За цей період я створив значне портфоліо, але через більше як 8 років кардинально змінив вектор руху в сторону бек-енд розробника. Маючи базову освіту я потрапив на курси і згодов штат продуктової компації, де займався програмуванням мобільних мереж. Згодом перейшов на Java у фінансовий сектор. А від недавна розвиваюся в проекті пов'язаним з Big Data.

Я можу надати менторську підтримку з питань дизайну, java, частково по react чи nextjs, консультації щодо співбесід, мотивувати рухатись вперед і не боятися змін.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password