Злата Костюк

Компанія: Ашан Рітейл Україна
Сфери компетенції: Організація заходів, Соціальні проєкти
Місто: Київ

Опис ментора

Працює у ТОВ “АШАН УКРАЇНА ГІПЕРМАРКЕТ” з 2015 року:

- асистентка керуючого магазином;

- фахівчиня відділу з оцінки та розвитку персоналу;

- фахівчиня з корпоративної соціальної відповідальності.

 

3 роки працювала асистенткою керуючого магазином: автономний супровід 2х благодійних проєктів, створення комітету КСВ на об'єкті, комунікація/анімація подій КСВ для 250 співробітників, презентація компанії на зовнішніх заходах.

 

1 рік була фахівчинею відділу з оцінки та розвитку персоналу.

 

1 рік фахівчиня з КСВ: відповідальна за втілення реалізації політики КСВ у стратегію компанії, ведення проектів по 5 напрямах КСВ (Здорове харчування, Зменшення харчових та пластикових відходів, Зменшення викидів СО2 та енергоспоживання, Соціальні проекти від Фундації Ашан для Молоді, Підтримане працевлаштування).

Я можу надати менторську підтримку з питань корпоративної соціальної відповідльності по таких напрямках: Здорове харчування, Зменшення харчових та пластикових відходів, Зменшення викидів СО2 та енергоспоживання, Соціальні проекти від Фундації Ашан для Молоді, Підтримане працевлаштування. А також щодо організації заходів, анімації та супроводу соціальних проектів, виступів на публічних заходах. Бажаю поділитись досвідом роботи у міжнародній компанії, а також розповісти реальні кейси.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password