Леоніда Пономарьова

Компанія: ГО Школа Рівних Можливостей, Київська обласна державна адміністрація, Київська обласна рада.
Місто: Київ

Опис ментора

Мої професійні досягнення починаються із здобуття двох вищих освіт - юридичної та філологічної. Будучи студенткою почала працювати журналісткою, пишучи статті про історії успіху людей з інвалідністю, також активно долучилась до участі у міжнародних та всеукраїнських соціальних проєктів, спрямованих на подолання стереотипів щодо людей з інвалідністю. Громадська активність допомогла мені стати депутаткою Київської обласної ради та отримати посаду в Київській обласній державній адміністрації, дуже приємно, що директор департаменту, в якому я працюю оцінив мої професійні якості. А також я продовжую займатись громадською діяльністю та веду свій youtube-канал. А також громадська активність допомогла мені реалізувати себе як викладача, адже працюю у Київському фаховому коледжі прикладних наук. Цілковита втрата зору не стала для мене перешкодою у досягненні поставлених цілей, зокрема професійної реалізації.

Я можу надати менторську підтримку з питань як виходити із зони комфорту, чому важливо розвиватись, але й в той же час пам'ятати про відпочинок. Як працювати зі своїм голосом, розвиток лідерських якостей, чим допомагає волонтерство.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password