Лілія Мигалюк

Компанія: ТОВ « Серв’є Україна»
Місто: Рівне

Опис ментора

У 2014 році почала свій професійний шлях у роботі фармацевта, паралельно навчаючись на заочній формі у НФаУ. 4 роки пряцювала на даній спеціальності змінивши 2 місця роботи та шукаючи розвитку. У 2018 році вирішила спробувати себе у прфесії медичного представника. Перша моя компанія українського виробника «Mobil medical», яка дала мені зрозуміти, що я на правильному шляху. Проте мені й надалі хотілось удосконалювати себе як професіонала своєї справи та розвиватись, як особистість. У 2020 році я пройшла конкурс на посаду фахівця з просування препаратів терапевтичного напрямку у компанії «Servier» , де на даний момент отримую бажаний розвиток та удосконалення своїх професійних навиків.

Я можу надати менторську підтримку з питань побудови кар‘єри, професійного і особистісного розвитку, підтримку та мотивацію для досянення ваших професійних бажань.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password