Наталя Михайлова

Компанія: EY
Сфери компетенції: HR, Маркетинг, Організація заходів
Місто: Київ

Опис ментора

Сьогодні я – спеціаліст напряму розвитку бренду роботодавця, і нарешті розумію, що знайшла сферу, яка мені подобається і в якій я бачу своє професійне майбутнє. Я працюю в компанії EY майже 1,5 року, навчаюсь на 5 курсі, але до цього працювала в різних напрямах і компаніях. Після 1 курсу, я почала робити кроки в доросле життя, яке для мене асоціювалось саме із можливістю заробляти гроші. Спочатку я працювала копірайтером, і це стало першою сходинкою в маркетинг. На 2 курсі я отримала першу вже справжню роботу в невеликій айті-компанії, і займалась продажами послуг на Upwork і пошуком клієнтів закордоном.

 

Я завжди відзначалась тим, що мені легко було змінювати напрямок, здобувати нові знання, якщо в подальшому в цій сфері я себе не бачила. Так я потрапила в айті до відділу роботи з сайтами і до мого професійного шляху додався 1 рік досвіду роботи як вебмастера. Всі ці знання і досвід знадобились мені для моєї теперішної роботи і я всі їх використовую для роботи HR-маркетолога – спеціліста, який працює, як з людьми, так і вміє виконувати технічні аналітичні завдання.

Я можу надати менторську підтримку з наступних питань: побудова кар’єри, резюме, співбесіда; виступи перед аудиторією; написання текстів; створення візуалу для соцмереж; управління освітніми проектами від ідеї та просування до створення матеріалів і роботи з учасниками; створення бізнес-планів; робота з сайтом, оптимізація сайту; створення презентаційних матеріалів – презентацій, буклетів, графіка (фотошоп); розвиток власної справи (на прикладі мого досвіду як beauty-спеціаліста); творчість (музика, вокал) – це на додаток, сумно не буде зі мною :)

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password