Олеся Мороз

Компанія: WePlay Esports (Techiia Holding)
Сфери компетенції: IT сфера, Маркетинг, Особистісний розвиток
Місто: Київ

Опис ментора

Привіт! Я з тих, хто у 17 років не хотів стати космонавткою, науковицею чи художником. Я зовсім не знала, ким хочу бути. І це мене лякало. Треба робити вибір, батьки тиснуть, а ти стоїш такий юний і не знаєш в який харківський універ притулити свій атестат... Знайомо? (Спойлер: далі опис тернистого шляху).

 

В мене було ок з англійською, тож я пішла на перекладача. Але працювати перекладачкою не хотілося. Хотілося креативу. Тож після закінчення універу я знайшла стажування у Києві і переїхала. Класично без грошей та друзів там. Через 5 років та багато агенцій поспіль я стала лідом групи копірайтерів та дуже тим пишалася. Вигоріла, але пишалась. Але писати більше не хотілося. Тож, я почала думати, що далі.. (Спойлер: далі хеппі енд).

 

Я пішла працювати з психологом, болісно викинула мотлох з голови та зрозуміла, що хочу більше працювати з людьми, комунікувати та налагоджувати процеси у командах та компаніях. Так повністю змінила професію, пішла вчитися коммунікаціям та фасилітаціі, і зараз працюю спеціалісткою з внутрішніх комунікацій.

Я можу надавати менторську підтримку в питаннях пошуку свого професійного шляху та роботи, яка буде в радість. Також можу надавати підримку в сферах, в яких я працювала та працюю: маркетинг, креатив, копірайтинг, коммунікація.

 

Можу підтримати та направити у питаннях "боже, всі знають, ким хочуть бути, а я ні", "в мене немає належного досвіду/диплому, щоб стати арт-директоркою, ветеринаром" (вірне підкреслити). Коротше, допомогаю з панікою в голові та невірою в себе у серці ;) М'яко та з юмором.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password