Назарій Боярський

Компанія: ГО "Вектор прав людини"
Місто: Вінниця/Київ/Вільнюс

Опис ментора

Свій шлях я розпочав з молодіжного руху, займаючи керівні посади у ВМГО «Дебатна Академія». Під час моєї діяльності в організації, за підсумками «Всеукраїнського молодіжного рейтингу року» ВМГО «Дебатна Академія» у 2007 році була визнана кращою новоствореною молодіжною організацією в Україні, а в 2009 році стала кращою всеукраїнською молодіжною громадською організацією року. Надалі почав працювати у правозахисному секторі. В 2012-2016 роках був співголовою Коаліції з протидії дискримінації в Україні (наразі – експерт Коаліції). Координував всеукраїнську інформаційну кампанію «Дискримінація обмежує. Протидій!» (2015-2016). Більше 10 років працюю у різноманітних громадських об’єднаннях координатором проєктів на правозахисну тематику як в Україні, так і закордоном. Маю досвід управління міжнародних проєктів із бюджетом близько 1 мільйона євро, так і локальних проєктів, які здійснювались фактично без залучення коштів.

Багато займаюсь тренерською та менторською діяльністю. Номінант (увійшов у трійку кращих) номінації «Молодий тренер-2009» за результатами Молодіжного рейтингу року. Член групи тренерів Департаменту у справа молоді Ради Європи. Незалежний експерт Східно-Європейської Мережі громадянської освіти. Фасилітатор програми Британської Ради «Активні громадяни». Автор семи посібників, присвячених тематиці громадянської освіти та інтерактивних методів навчання.

Я можу надати менторську підтримку з питань:
-управління проєктами;
-врахування потреб соціально вразливих груп;
-соціально відповідальні проєкти;
-побудова та реалізація освітніх програм;
-пошук ресурсів (зокрема, написання грантових заявок);
-пітчинг ідей;
-організаційний розвиток громадських об’єднань;
-робота в команді;
-побудова партнерства, взаємодія з органами влади та місцевого самоврядування.
Буду радий ділитись не лише українським досвідом, але й прикладами із діяльності моїх закордонних колег і колежанок. Радо надам контакти ймовірних партнерів для реалізації ваших найсміливіших ідей.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password