Олександра Антонюк

Компанія: Інститут математики НАН України

Опис ментора

Антонюк Олександра Вікторівна, д.ф.-м.н., навчалася в Київському національному університеті ім. Т.Г. Шевченка 1985-1990 рр. Захистила кандидатську, а потім і докторську дисертацію в Інституті математики НАН України, у якому працює з 1993 р. спочатку на посаді молодшого наукового співробітника, потім наукового та старшого наукового співробітника, а з 2016 р. по 2020 - заступником директора з наукової роботи, у 2020-2021 виконувала обов’язки директора Інституту математики НАН України. На даний момент працює провідним науковим співробітником Інституту математики НАН України та заступником директора з розвитку та інновацій Київського академічного університету. В 1996-1997 рр. була стипендіатом Фонду ім. Александра фон Гумбольдта.

Автор більше 40 наукових робіт та однієї наукової монографії в галузі математики, переважною більшістю виданих у провідних наукових виданнях України та за кордоном, має спільні наукові роботи та міжнародні проекти із вченими Німеччини, Швеції, Франції, Мексики, Норвегії, Австрії, Італії. В якості громадської роботи вона очолює Гумбольдт Клуб України, а також керує Інноваційним центром Київського академічного університету, головною метою якого є створення на базі інститутів НАН України, розташованих в Академмістечку (м.Київ), сучасного науково-технологічного парку «Академ.Сіті» по зразку аналогічного парку Adlershof (м. Берлін). Розробка техніко-економічного обґрунтування проекту «Академ.Сіті» була виконана в рамках проекту, який підтримувався Міністерством освіти і науки Федеративної республіки Німеччина.

Олександра Антонюк

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password