Олександра Гондюл

Компанія: Центр "Розвиток КСВ"
Місто: Київ

Опис ментора

Відчуваю, що проєкти були, є і будуть завжди частиною мого життя! Чому? Бо я люблю людей, навчання та експерименти! А комунікація з іншими, постійні зміни, нові враження – це паливо, що дозволяє шукати нестандартні рішення та творити нові ідеї.

Міські та всеукраїнські проєкти починала реалізовувати ще з університету - запровадила Весняну дипломатичну школу, студентський форум Digital Ukraine, щорічну нетворк-тусовку Дипломатичний вечір, Марафон "Подорож країнами світу", різноманітні дискусії та круглі столи.

Продовжила свій шлях як менеджерка проєктів з Цілей сталого розвитку – відповідала за лідерську програму SDG-Амбасадори, дискусії SDG Opinion Space, проводила хакатони, конференції та форуми, реалізувала класний курс Sustainability Crash Course для бізнес-шкіл та хабів, створила SDG-календар.

На фрілансі була проєктною менеджеркою в I Cultural Business Hub, допомагала розробляти курс з Проєктного менеджменту для креативних індустрій, а також волонтерила у громадській організації Startup Kyiv і допомагала комунікувати круті молодіжні проєкти – SDG Relay та Національний конкурс університетський стартапів.

Наразі є координаторкою проєктів напряму Future of Work у Career Hub – організовую інтерактивні виставки для молоді, розробила з експертами дослідження про майбутнє роботи 2030, нині запускаю національні дискусії, а також хакатони для громад по пошуку креативних рішень для кар’єрного розвитку місцевої молоді.

А також - викладаю в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, допомагаю в реалізації Медіашколи Грінченка, конкурсу для старшокласників Нові в медіа, проєктів теми "Журналістика для сталого розвитку"

Маю диплом mini-MBA, є сертифікованою тренеркою з суспільних комунікацій, закінчила Школу Нового Мислення, придумала курс по створенню новинних ігор, нещодавно навчилась Сторітелінгу у креативній школі SKVOT. Готова летіти далі і обмінюватись досвідом;)

Я можу надати менторську підтримку, допомогти і проконсультувати з таких питань:
-Креативність в проєктах – де шукати ідеї, як ефективно брейнштормити та як впроваджувати свої найсміливіші “проєктні фантазії”
-Нові гнучкі методи управління проєктами та їх створення – Agile, Дизайн-мислення, Dragon Dreaming
-Як налаштувати ефективну роботу у команді над проєктами (спойлер: жарти та щирість – наше все)
-Пітчинг ідей – як презентувати ідеї перед різними аудиторіями, щоб було вау
-Соціально відповідальні проєкти – розкажу як впровадити Цілі сталого розвитку у свій проєкт та змінити Україну і світ

А ще поділюсь крутими книгами, фільмами та іграми, що зроблять ваше життя яскравішим, а вас – більш відкритими до світу і нових експериментів;)

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password