Олександра Гондюл

Компанія: Career Hub (Центр "Розвиток КСВ"), Київський університет імені Бориса Грінченка
Місто: Київ

Опис ментора

Намагаюся в своєму житті не обмежувати себе однією діяльністю чи напрямком роботи. Адже постійні експерименти, зміни, враження - те, що дозволяє шукати нестандартні рішення та творити нові ідеї. До того ж, це постійна комунікація та обмін досвідом з різними людьми. А люди - це найважливіша цінність в моєму житті (біля серця навіть зафіксувала цей факт у формі татуювання, аби все життя нагадувати собі, що люди це найважливіше). Найбільше і найдовше (5+ років) працюю саме з молоддю.
Маю кілька освіт. Бакалавр міжнародної інформації, Магістр міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій, Магістр журналістики (Медіакомунікації). Також навчалась у Латвійському університеті на Європейських студіях, і отримала міні-MBA в Берліні.
Обожнюю навчатись та професійно вдосконалювати себе. Тому нині є сертифікованою тренеркою із суспільних комунікацій, дослідницею безпекових питань, нещодавно завершила Школу Нового Мислення, і курс по створенню ігор, а зараз вивчаю Сторітелінг у креативній школі SKVOT.
Встигла попрацювати аналітикинею, медіа дослідницею, перекладачкою, комунікаційною менеджеркою, авторкою статей та менеджеркою проєктів різних напрямів - від дипломатії до діджиталізації. І на кожній з робіт, саме комунікації - були центральною частиною мого життя!
Нині я - координаторка напряму Future of Work у Career Hub (Центр "Розвиток КСВ") - роблю дослідження, інтерактивні виставки та події про майбутнє роботи 2030. Також я викладаю в Інституті журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, і додатково проводжу тренінги для молоді про Пітчинг (презентація бізнес-ідеї), Публічні виступи та Креативність.

Я можу надати менторську підтримку з питань:
Професійного розвитку у сфері комунікацій, проєктного менеджменту, міжнародних відносин, сталого розвитку, брендингу міст та країн
Особистого розвитку - як прокачати навички майбутнього, як створювати неймовірні ідеї та продукти завдяки дизайн-мисленню, як успішно публічно виступати, як навчитися вчитися і страшенно полюбити цей процес
Підтримка у будь-яких починаннях. І поділюся класними книгами, що надихають та допоможуть у самореалізації
Створення освітніх та соціальних проєктів - на всіх його етапах. Від ідеї до готового продукту/послуги/події. А ще допоможу визначити, як проєкт допомагає реалізувати Цілі сталого розвитку
Комунікації (детальніше). З радістю проконсультую щодо міжнародних комунікацій, політичних комунікацій, переговорів, медіа комунікацій, GR (government relations) та ефективних міжособистісних комунікацій.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password