Олена Маслій-Шишова

Компанія: "ІТ-Інтегратор"
Сфери компетенції: Побудова кар'єри в IT (HR manager та ін.)
Місто: Київ

Опис ментора

Мій досвід роботи у сфері HR: 15 років
Ключові проєкти, впроваджені під моїм керівництвом, — програми турботи про здоров'я співробітників. Хорошим прикладом такої програми є проєкт компанії “ІТ-Інтегратор” Healthy Balanced Office. Його мета — поліпшити емоційний і фізичний стан здоров'я співробітників, підвищити їх продуктивність, якість комунікації всередині колективу, рівень залученості в життя компанії, а також дозволити брати участь в програмі рідним і близьким учасників.
Нещодавно наш HR - департамент розробив та запровадив програму навчання і розвитку — Young Talents Program 2020FY. Мета програми — скорочення часу на адаптацію нових співробітників в компанії й на досягнення ними максимальної продуктивності. Ще одна мета проєкту — розвиток у нових членів команди здатності самостійно і якісно виконувати свої завдання, адаптація до корпоративної культури компанії.
У зв'язку з коронавірусом вся компанія перейшла на гнучкий графік роботи. Для компанії ця програма водночас й інструмент корпоративної соціальної відповідальності, й відповідь на запит співробітників, й спосіб оптимізувати бізнес-процеси.

Я можу дати менторську підтримку з питань побудови кар'єри в IT-галузі, зокрема в сегменті системної інтеграції, в HR-секторі, інструменти розвитку та збереження балансу робота-сім'я.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password