Олена Залявська

Компанія: Буковинський державний медичний університет
Місто: Чернівці

Опис ментора

Залявська Олена Василівна, 1985 року народження, у 2008 році закінчила з відзнакою Буковинський державний медичний університет (БДМУ). Закінчила інтернатуру за фахом "Внутрішні хвороби" в 2010 році. З вересня 2010 року зарахована на посаду асистента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ. У 2014 р. захистила кандидатську дисертаційну роботу на тему «Механізми розвитку та взаємообтяження, клінічні особливості розвитку реактивних артритів та хронічної хвороби нирок, шляхи патогенетичної корекції» та отримала науковий ступінь кандидата медичних наук (PhD) зі спеціальності «Внутрішні хвороби».
На теперішній час працюю на посаді доцента кафедри внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб БДМУ.
Є автором та співавтором більше 100 друкованих робіт, 2 деклараційних патентів України на винахід, 1 нововведення, 4 монографії, 3 навчально-методичних посібників.
Періодично проходжу курси з підвищення педагогічної кваліфікації ("Інформаційні технології в управлінні лікувально-діагностичним процесом" при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика – 2017 р.; міжнародне вузькопрофільне науково-педагогічне стажування для викладачів вищих навчальних закладів медичного профілю на базі Медичного Університету в Любліні, Польща – 2020 р.) та лікарської кваліфікації (вища категорія зі спеціальності «Терапія», друга категорія зі спеціальності «Ревматологія»).
З лютого 2020 року працюю на посаді лікаря-ревматолога за зовнішнім сумісництвом в ОКНП «Лікарня швидкої медичної допомоги».
Активно практикую остеопатію (навчання в Міжнародному інституті остеопатії Баралля та краніосакральну терапію (навчання в Міжнародному інституті Дж. Апледжера).
Вільно володію англійською мовою (CEFR Level: B2).
Проводжу санітарно-просвітницьку роботу з рекомендаціями щодо здорового способу життя, з лекціями на медичні теми (профілактика захворювань внутрішніх органів, методи нетрадиційної медицини).

Я можу надати менторську підтримку з питань виконання науково-дослідницької роботи і впровадження результатів в практичну охорону здоровя, інтеграції нетрадиційної медицини в практичну діяльність (Тай Чи, остеопатія, краніосакральна терапія).

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password