Олена Задорожна

Компанія: Бізнес-школа МІМ
Місто: Київ

Опис ментора

Бути у журналістиці - моя мрія з сьомого класу, яку я здійснила. У мене немає журналістської освіти, зате є 20 років стажу, десятки різних семінарів, форумів, тренінгів, які допомогли мені стати кращим фахівцем. Вісім років я пропрацювала на радіо, і це моя головна любов. Десять років у піарі - від політичного до культурного. Працювала у газетах, писала для сайтів, маю блог, де пишу свої рефлексії на ті процеси, які відбуваються в суспільстві. Завжди прагну розібратися у причинах і передумовах явища, щоб зрозуміти, чим воно є насправді. А ще я поет, лауреат мистецьких і журналістських премій, займалась військовим волонтерством у 2014-15 роках. Сертифікований НЛП-практик, та НЛП-майстер. Продовжую вчитися, для того, щоб ставати кращою версією себе.

Я можу надавати підтримку з пошуку себе - знайти відповідь на питання "чого я хочу", "ким я є", "де моє місце в цьому світі".
Також я можу надати підтримку з проєктного менеджменту, з нетворкінгу. Можу навчити писати релізи, новини, писати піар-стратегії та обирати джерела/способи комунікування для просування проекта.
А можемо просто покреативити на будь-яку тему що стосується текстів, взаємодії зі світом, позиціонування, упевненості в собі і так далі.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password