Ольга Тимченко

Компанія: Інститут інформаційної безпеки
Місто: Київ

Опис ментора

Ольга закінчила з відзнакою Київський міжнародний університет за фахом "Журналістика та зв’язки з громадськістю". Працювала журналісткою, редакторкою та PR-експерткою у бізнесі та політиці. Мала досягнення в обох сферах, але з 2012 року вирішила працювати в третьому секторі. З 2012 року по 2017 очолювала департамент комунікації українського представництва Transparency International. За 5 років організація перетворилася з невеликого регіонального офісу в потужне представництво глобального руху з осередком в Києві та великим штатом. Під керівництвом Ольги було створено комунікаційну команду ТІ Україна, написано та виконано комунікаційну стратегію організації, створено SMM-стратегію та бренд-бук. Під керівництвом Ольги були розроблені та реалізовані кампанії "Корупція вбиває", "Вони б не мовчали", "Корупція має бути помічена", "Я не даю". Інформаційні продукти, створені в їх межах, отримали премії на фестивалях соціальної реклами.
В 2017 посіла третє місце серед найсильніших незалежних PR-експертів країни за версією MMR.
З 2018 року полишила офісну роботу і стала незалежною консультанткою з питань комунікації та соціальних кампаній.
В 2020 році в якості медіа-експертки допомагала партії Голос потрапити до Верховної Ради.
Наразі Ольга консультує правозахисні та міжнародні організації з питань: стратегічна комунікація, проведення комунікаційних кампаній, менторинг для неурядових організацій, антикризові комунікації, проведення комунікаційного аудиту, розробка комунікаційної стратегії, створення та налагодження роботи PR-департаменту, читає тренінги.

Я можу надати менторську підтримку з питань комунікації для неурядових організацій та соціальних проєктів. Як комунікувати соціально важливі речі та виходити на свою цільову аудиторію. Розкажу, як створити та реалізувати соціальну рекламну кампанію в Україні. Знаю, як налагодити роботу прес-служби чи PR-департаменту. Як бути цікавими для журналістів та розуміти їх інтереси.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password