Паша Самохвал

Компанія: winstars tech
Сфери компетенції: Просування, оптимізація, маркетинг (Web-програміст, SEO-маркетолог, Web-аналітик та ін.), Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.), Адміністрування (ERP програміст, корпоративний архітектор, спеціаліст з кібербезпеки та ін.)
Місто: Вінниця

Опис ментора

В дуже далекі 2010-ті роки почав цікавитися програмуванням. І крок за кроком йшов спочатку в коледж на спеціальність комп'ютерних систем та мереж потім щільно зацікавився питаннями кібербезпеки тому і обрав подальшу спеціальність в університеті 125 кібербезпека, з перших днів навчання в університеті почав працювати програмістом, потім перейшов в сферу кібербезпеки і нині прагну приносити в сферу програмування більш захищенні продукти а в сферу кіберзахисту більш професійне програмне забезпечення.

Я можу надати менторську підтримку з питань кібербезпеки, розробки програм і застосунків мовами PHP, Python, JS, в питаннях створення та оптимізації баз даних.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password