Поліщук Олена

Компанія: Boosta
Сфери компетенції: Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.)
Місто: Вараш

Опис ментора

До моменту моєї роботи в ІТ, як тестувальниця, в мене був досить цікавий шлях. Я пробувала себе у різних сферах діяльності, але тільки зараз я отримую задоволення від того чим займаюсь, і як на мене це найбільше і найскладніше моє досягнення- займатися тим, що подобається.
Звісно за цим досягненнм стоїть купа перечитаної літератури, переглядів на ютубі тематичних відео, пройдений відмінно курс по тестуванню, невдалі та успішні інтервью.
Наразі я маю досвід як manual QA півтора року і за цей час я дуже гарно прокачала свої навики в рнучному тестуванні, але й не припиняю розвиватися далі. Також, я знаю як працювати в команді за різними методологіями, як вести документацію та спілкуватися із замовниками. В мене був невеличкий досвід у викладанні базового курсу по тестуванню.

Я можу надати менторську підтримку з питань по тестуванню, як і з чого почати новачку, як проходити співбесіди, як не вигоріти і постійно рухатися далі.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password