Роман Турій

Компанія: Агенція новин GALKA.IF.UA
Місто: Івано-Франківськ

Опис ментора

Працювати у ЗМІ, на локальному телебаченні "Вежа" в Івано-Франківську почав у 2005 році, після другого курсу навчання в університеті. Через кілька років перейшов на роботу у місцеве відділення новин "Канал 24", працював власним кореспондентом "Першого національного" та "24 каналу". Працював прессекретарем баскетбольного клубу "Говерла" у сезон, коли команда грала на міжнародній арені у Єврочеленджі. Маю досвід написання статтей у газети та журнали, мав авторську спортивну програму на радіо.
З 2014 року працюю головним редактором місцевої агенції новин Galka.if.ua. За цей час зібрав і скоординував колектив, з яким стали першим онлайн виданням в регіоні за кількістю читачів в та охопленням у соцмережах (фейсбук, інстаграм, телеграм), випускали і безкоштовно розповсюджували газету Галка, робили глянцеві журнали та премії "Людина року", "Золота сотня", "Підприємець року".

Я можу надати менторську підтримку з питань роботи у ЗМІ та копірайтингу. Маю досвід роботи на телебаченні, радіо, газетах і журналах та, звісно, в онлайн виданні. Найбільше подобається робити новини "тут і зараз" - швидко, точно, повно. Можу допомогти навчити писати новинні тексти, отримувати і перевіряти інформацію, напрацьовувати базу своїх "джерел". Також є бажання поділитися знаннями з підготовки і організації інтерв"ю, отриманням коментарів - бажаних і не дуже для тих, хто їх дає )))
Також чимало часу приділяю роботі з соцмережами, тут теж є чимало знань.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password