Сергій Зуєв

Компанія: Громадська організація "Всеукраїнська організація "КЛАС"
Місто: Сєвєродонецьк

Опис ментора

Загальний досвід з кар’єрного консультування – 13 років. Цільовою аудиторією були діти сироти та діти позбавлені батьківського піклування, молодь з числа сиріт. Останні роки це – молодь, випускники вищих навчальних закладів, училищ, технікумів, яким потрібне перше робоче місце. Результатом завжди є працевлаштування, отримання першого робочого місця, особистий план кар’єрного росту. За період 2008-2014 мною працевлаштоване приблизно 150 сиріт, є досвід успішного працевлаштування за кордоном (США, Польща, Естонія).

Свою тренерську діяльність почав з 2000 року. Загальний педагогічний стаж – 28 років.
Є автором 6 тренінгових програм:

-«Формула успіху».
-«Де взяти гроші».
-«Школа молодіжних тренерів».
-«Технологія ігри» для представників громадських організацій, працівників дитячих оздоровчих таборів, волонтерів та педагогів організаторів.
-“Особливості соціальної роботи із соціально-незахищеними верствами населення”;
-«Визначення потреб осіб з функціональними фізичними можливостями»,;
-«Що таке волонтерство? Хто такі волонтери?».
Досвід тренерської роботи:
•Національний тренер програми «Молодіжний працівник» базового національного курсу Міністерства молоді та спорту України.
•Національний тренер молодіжного курсу за програмою «Як стати успішним» для дітей сиріт та осіб з їх числа. З 2014 року – по теперішній час.
•Національний тренер за програмою для дітей, що виходять з під опіки «Розвиток життєвих навичок», рекомендований Міністерством соціальної політики України на замовлення МГО «Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я». З 2010 року - по теперішній час.
•Тренер проекту «Зміцнення соціальної згуртованості місцевого населення мешканців Луганської області, 2019-2018.
•Тренер-консультант проекту «Центр посилення соціального згуртування та розвитку молодіжного потенціалу в Луганської області, 2018-2019.
•Експерт, тренер - фасілітатор із запровадження моделі інтегрованих соціальних послуг проекту "Запровадження моделі інтегрованих соціальних пос

Я можу надати менторську підтримку з питань написання резюме, працевлаштування, написання проектів, залучення ресурсів для реалізації соціальних проектів, підготувати та навчити як стати тренером, навчити проводити свята (дитячі, дорослі корпоративи, весілля, тощо), основи документообігу, управління проектами, кадрова політика, волонтерство від А до Я, стратегическое планирование. Я єксперт по социальнім вопросам и социальнім услугам.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password