Сухомлин Артем

Компанія: Epam
Сфери компетенції: Побудова кар'єри в IT (HR manager та ін.), Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.)
Місто: Вінниця

Опис ментора

Свій професійний шлях почав ще з останніх курсів університету, працюючи спочатку системним адміністратором, а потім сервіс інженером. Мав справу з диагностикою та усуненням проблем апаратних конфігурацій серверного обладнання, офісної техніки, програмного забезпечення і таке інше. Згодом перейшов в сферу розробки программного забезпечення де працюю і по нині. Працював віддалено на іноземного замовника кілька років ще задовго до Ковідних часів. Встиг попрацювати в продуктових і в аутсорсингових фірмах. Пройшов шлях від молодшого спеціаліста з тестування до керівника відділу забезпечення якості. Шість років прожив за кордоном, цього року повернувся. Зараз займаю позицію старшого тестувальника программного забезпечення в найбільшій аутсорсинговій компанії в Україні.

Я можу надати менторську підтримку з питань профорієнтації для молодих людей котрі ще не визначились з вибором свого шляху, також можу надати практичні поради з проходжень інтерв'ю на позицію ручного тестувальника програмного забезпечення для тих хто вже обрав саме цей шлях.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password