Тетяна Івашківська

Компанія: Itera
Сфери компетенції: Розробка, проектування (Тімлід, QA інженер, Front-end та Back-end розробник, проектувальник та ін.)
Місто: Київ

Опис ментора

Свою кар'єру в IT я розпочала більше 10 років тому. До того працювала режисером у відео продакшині. Одного разу мене запросили взяти участь у розробці програмного забезпечення та девайсів, за допомогою яких монтують Голлівудські фільми. Так я дізналася про професію тестувальника. Мене захопив світ технологій, я вивчила мови програмування Java, JavaScript, почала створювати програми для тестування інших програм.
Моя команда реалізувала підтримку 4к та 8к відео для трансляції олімпіади в Токіо. На той момент в мене було 5 комп'ютерів і 2хметрова стійка з обладнанням. Після такого масштабного проекту, я перейшла на проект з одним ноутбуком, переїхала попрацювати до Іспанії, налаштовувала тестові процеси в новій команді і новій країні, а по закінченні контракту повернулася до України, де зараз працюю в медіа проекті в якості тест ліда.

Я можу надати менторську підтримку з наступних питань:
+ профорієнтація у IT, зміна спеціалізації, визначення напрямку розвитку та наступних кроків
+ тестування веб, девайсів, мобільних додатків, фронтенд, бекенд, UI і API, допоможу зрозуміти різницю і специфіку кожного, поясню складні речі простими словами
+ налаштування тестового процесу в команді та на проекті, комунікація з замовниками
+ автоматизація тестування

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password