Тетяна Кирийчук

Компанія: ТОВ Профі Хаб
Місто: Київ

Опис ментора

13 років досвіду в PR, які почалися з шоу-бізнесу на стороні агенції і реалізувалися у власній компанії Profi Point, що надає послуги стратегічного PR для бізнесу та допомогає в організації заходів.
на старті кар'єри отримала базу завдяки роботі з проектами: ukrainian fashion week, Міс Україна, Аліна Гросу, Потап і Настя, М.Барских, Время і Стекло та багато ін.
далі Євгенія Тимошенко і її соц.та благодійні проекти, фестиваль Назустріч Мрії, тут зірок та проектів було ще більше, але цілі та функіонал ширші.
потім бізнес сегмент і робота в Небесна Криниця з фокусом на B2B, де паралельно включалась в розробку стратегій для різних бізнесів власника групи компаній, а також запустила з 0 Школи Етикету Н. Адаменко та власний проект для підлітків Teen Camp.
З 2016 року заснувала власну компанію ТОВ Профі Хаб, яку згодом перейменвала на Profi Point, де реалізовую набутий досвід у власних проектах, допомагаю бізнесу створювати PR стратегії , залучати зірок, медіа та всі можливі інструменти зовнішніх і внутрішніх PR-комунікацій

Я можу надати менторську підтримку з питань запуску проектів з 0, стратегічного планування та PR-підтримки

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password