Тетяна Верховська

Компанія: ТОВ « Серв’є Україна»
Місто: Запоріжжя

Опис ментора

Після закінчення Запорізького медичного університету спочатку працювала лікарем-педіатром. Це дало мені досвід та розуміння роботи лікарем, досвід роботи з дітьми та їх батьками. На той час медичні представники тільки почали з‘являтися в місті і мене зацікавила ця нова професія. Перша компанія, в якій я почала працювати біла індійська компанія «Юнік». Трохи згодом перейшла працювати медичним представником в компанію «Берінгер Інгельхайм» і потім, нарешті, потрапила в компанію «Серв‘є», де і працюю вже трохи більше 18 років. Назагал мій досвід роботи медичним представником складає 5 років, регіональним менеджером - 16 років. На кожному етапі роботи мені є чим пишатися. Завжди прикладаю максимум зусиль, щоб забезпечувати високі стандарти роботи.

Я можу надати менторську пітдримку з питань які навички важливі в роботі медичного представника, регіонального менеджера.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password