Уляна Колодій

Компанія: UK communications
Місто: Київ

Опис ментора

У комунікаціях я вже майже 15 років, при чому працювала з різних сторін цієї «кухні» - у медіа, державному та громадському секторі, у бізнесі та, зрештою, заснувала власну PR-агенцію. Починала ще під час навчання в університеті – зі стажування на регіональному телебаченні. Далі була робота телевізійною журналісткою на телеканалі «Україна», редакторкою та інформаційною продюсеркою на телеканалі «Інтер», потім – позиція прессекретарки Уповноваженого Президента України з прав дитини, робота з громадським сектором. У 2016-му перейшла у бізнес – очолила PR напрямок міжнародної групи логістичних компаній ZAMMLER. У 2018 заснувала власну комунікаційну агенцію UK communications, у фокусі роботи якої – побудова і підтримка позитивної репутації компаній та особистостей.

Можу надати менторську підтримку з питань старту роботи у комунікаціях, поділитись нюансами створення та реалізації PR-кампаній, розповім про «підводні» камені в сфері PR та телевізійній журналістиці.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password