Валентина Самборська

Компанія: PepsiCo
Сфери компетенції: HR, Організація заходів, Психологія/Коучинг
Місто: Миколаїв

Опис ментора

15 років з PepsiCo. Прийшла до компанії на посаду секретаря, навчаючись на 5-му курсі університету.
За 10 місяців розпочала свій кар'єрний шлях в HR. Обіймала посади спеціаліста за навчання на виробництві, спеціаліста з персоналу, HRBP виробничого напрямку. З 2016 року приєдналася до команди навчання та розвитку персоналу бізнес-одиниці Росія та СНД в ролі Talent and L&D менеджера в Україні. Останні 3 роки відповідаю за управління талантами, навчання та розвиток в регіоні BUCCA (Білорусь, Україна, Кавказ та Центральна Азія). Серед нещодавніх професійних досягнень - розробка та впровадження єдиного віртуального процесу адаптації персоналу в регіоні, реалізація проекту New Ways of Working; Глобальна нагорода Harvey Russel Award (2018, Нью-Йорк) та Faster, Stronger, Better (2020, RUBUCCA).

Я можу надати менторську підтримку з таких питань, як розвиток лідерських навичок та soft skills, коучингова підтримка, організація корпоративних заходів, онлайн-навчання.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password