Валерія Вагоровська

Компанія: Fondy

Опис ментора

Валерія Вагоровська, засновниця та керівна партнерка міжнародної платіжної платформи Fondy.

Досвід роботи у фінансовій сфері (корпоративний сегмент банківського бізнесу, інвестиційний консалтинг, фінтех) — понад 10 років. В кінці 2014 заснувала платіжну платформу для бізнесу Fondy. Її мета — надати можливість бізнесу швидко почати приймати платежі онлайн і збільшити продажі шляхом виходу на нові ринки, в тому числі міжнародні.

Сьогодні клієнтами компанії є понад 18 000 підприємців в Україні та Європі, офіси працюють у Великобританії, Ірландії, Словаччині, Польщі. Валерія — авторка серії публікацій з питань розвитку та функціонування фінтех-ринку в Україні та Європі. Вона також є амбасадоркою міжнародної неурядової організації European Women Payments Network в Україні та входить до рейтингу «ТОП – 50 найвпливовіших жінок ФінТеху» від Української асоціації фінтех і інноваційних компаній.

Чому Вас надихає робота у фінансовій сфері?

Я мрію, щоб у всьому світі було більше підприємців — людей, які мріють та не бояться рухатися вперед. І неважливо, йдеться про великий, малий чи середній бізнес. Головне, що підприємці розвивають улюблену справу, а такі люди — найщасливіші.

Я дуже люблю все, що пов’язано з фінансами та маю за плечима великий досвід роботи в банківській сфері. Також мені подобається думати про те, як спростити складні процеси. Тому я створила продукт, який спрощує процеси, пов'язані з фінансами. Fondy допомагає бізнесу налагодити керування коштами та масштабувати продажі. Наша компанія забирає на себе всі процеси, пов’язані з фінансовими потоками, а підприємці тим часом мають більше можливостей сфокусуватися на улюбленій справі.

Валерія Вагоровська

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password