Віра Єфремова

Компанія: Університет Каліфорнії, Берклі

Опис ментора

Віра - нейробіологиня, докторка молекулярної біомедицини, наукова співробітниця відділу молекулярної та клітинної біології університету Каліфорнії, Берклі.
Кілька слів, чому зацікавилась наукою: я завжди була допитливою і любила читати та дивитись різні детективні історії, а наука і є постійним пошуком відповідей на питання, які тебе цікавлять. Я думаю, більшість вчених - це все ті ж дуже допитливі діти з безмежним бажанням розгадати загадку та знайти відповідь. Коли Віра остаточно визначилась із тим, що хоче бути науковицею, то одразу зрозуміла, що дослідження мозку - це саме те, що цікавить її найбільше, бо мозок - це цілий всесвіт всередині нас, саме те, що робить нас нами: усі наші найпотаємніші мрії, бажання, сорт улюбленого морозива й деталі улюблених книг та фільмів, відчуття теплих променів сонця та морського бризу на шкірі - саме там. Тому досліджувати, як саме утворюється та розвивається наш мозок - це найкрутіша робота у світі.
Віра Єфремова

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password