Віталій Бердічевський

Компанія: Boosta
Сфери компетенції: Побудова кар'єри в IT (HR manager та ін.), Просування, оптимізація, маркетинг (Web-програміст, SEO-маркетолог, Web-аналітик та ін.)
Місто: Київ

Опис ментора

Маю 9 років досвіду в інвестиційному бізнесі та 3 роки в продуктових IT компаніях. Зможу допомогти з кар'єрним коучингом та менторингом для отримання позиції junior продакт/проджект менеджера.
Маю досвід в продуктових B2B та B2C компаніях, займався пошуком інвестицій як кофаундер стартапу на ранній стадії (топ-50 стартапів 2019 року за даними MC.Today, двічі ТОП-3 на стартап баттлах в Startup.Network Kyiv).
Наразі працюю Product Manager'ом в R&D команді глобального продукту (web, афіліатний маркетинг), в команді відповідаю за процеси, метрику Revenue, команду розробки, контент та взаємодію з партнерами.

Я можу надати менторську підтримку з питань кар'єрного коучингу для отримання позиції junior продакт/проджект менеджера.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password