Володимир Дедишин

Компанія: TECHIIA
Сфери компетенції: PR, Соціальні медіа
Місто: Київ

Опис ментора

10 років у сфері комунікацій. Вже на 4 курсі очолив комунікаційний відділ ГО «Самопоміч» у Львові, яка згодом переросла у загальнонаціональну партію. Працював над розробкою та втіленням комунікаційної кампанії на місцевих виборах 2015 року у Львові, де партія отримала перше місце, а також Президентської та Парламентської кампаній 2019 року. Був прес-секретарем кандидата на посаду Президента України.

 

Після політики перейшов у бізнес комунікації. У 2019 році фактично з моменту створення долучився до команди міжнародного технологічного холдингу TECHIIA. За короткий час разом з командою інтегрованих комунікацій зробили холдинг та його засновників відомими в Україні – отримали сотні публікацій у медіа, а Мінцифри підписало з TECHIIA меморандум про розвиток ІТ-галузі та кіберспорту в Україні. Зараз разом з командою працює над іміджем TECHIIA на міжнародній арені.

Я можу надавати менторську підтримку з питань створення особистого бренду, а також перших кроків та побудови кар'єри у сфері PR.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password