В’ячеслав Шидловський

Компанія: ТОВ "Серв'є Україна"
Місто: Київ

Опис ментора

Після закінчення школи навчався в Білоцерківському медичному коледжі по спеціальності "Лікувальна справа" та у ВНМУ ім. М.І. Пирогова на спеціальності "Фармація", кваліфікація "Провізор".
У сфері медицини працюю з 2014 року.
Ще в 9 класі визначився, що хочу працювати у фармації. Після закінчення школи навчався в Білоцерківському медичному коледжі по спеціальності "Лікувальна справа" та у ВНМУ ім. М.І. Пирогова на спеціальності "Фармація", кваліфікація "Провізор". Вступив одразу у 2 навчальних заклади медичного спрямування - фармацію вирішив підкріпити клінічною базою медучилища. Цей тандем навчальних закладів можу вважати фундаментом подальших здобутків.

У сфері медицини працюю з 2014 року.
Починав з 2011-12 років як волонтер Товаристві Червоного Хреста України, де продовжив роботу в патронажній службі.

З 2014 р. працював у фармації, де 4 роки присвятив аптечному бізнесу - почав з роботи за першим столом, через рік зайняв посаду завідуючого аптеки "АНЦ".
Під час роботи завідуючого координував відкриття інших аптек мережі.

З 2018 р. працюю у фармбізнесі як медичний представник компанії "Серв'є".

Одночасно активно займаюся громадською діяльністю на волонтерських засадах, зокрема:
- в складі команди професора, доктора медичних наук, заслуженого лікаря України, завідувача кафедрою нефрології та нирково-замісної терапії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика брав участь в перекладі посібника для пацієнтів з хворобами нирок "Бережіть свої нирки" версії 2021 року з англійської на українську
- був членом волонтерської ініціативи, в якій незалежні фактчекери, аналітики та активісти розбирали статті і перевіряли їх на наявність фейків та маніпуляцій.

Можу надавати менторську допомогу щодо визначення професійного шляху в
медичній галузі, самомотивації до заняття справами, які цікавлять; раціональної організації сил та часу для досягнення мети.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password