Анастаcія Яворська

Компанія: GlobalLogic
Сфери компетенції: HR, Психологія/Коучинг, Управління проєктами
Місто: Київ

Опис ментора

Лідер напрямку Core HR, GlobalLogic в Україні.

 

Має понад 7 років досвіду у сфері розвитку спеціалістів, 6 з яких в ІТ-індустрії. До приходу в GlobalLogic Анастасія працювала в одній з аудиторських компаній Великої четвірки. Анастасія приєдналась до команди GlobalLogic у 2015 році у ролі спеціаліста з компенсацій та бенефітів. Пізніше була відповідальна за розробку та впровадження програм мотивації та бенефітів, а також напрямку нагородження та визнання.

 

Наразі Анастасія відповідає за напрямок Core HR у GlobalLogic, де курує команду з 10 людей та відповідає за всі операційні HR процеси в країні та частково в регіоні. Окрім підтримки операційної HR ефективності, Анастасія продовжує активно розвивати проєкти в напрямках корпоративно-соціальної відповідності та велбіінгу в компанії. Свого часу Анастасія успішно організувала культурний проєкт для інженерів компанії: за понад три роки існування якого було проведено більш ніж 100 лекцій про мистецтво, літературу, філософію, які відвідали понад 4 тисячі спеціалістів.

 

Анастасія отримала ступінь магістра з психології в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка та продовжує навчання в аспірантурі на здобуття PhD з психології. Також, Анастасія має професійну міжнародну сертифікацію у сфері HR - CIPD CHRM Qualification.

Я можу надати менторську підтримку з питань HR процесів, організаційної структури та психології, управління проєктами та командою.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password