Юлія Болдирєва

Компанія: LLC "lifecell"
Місто: Київ

Опис ментора

Я пишаюсь, що працюю в дуже технологічній Компанії, кожного дня я бачу, як користуються нашими продуктами, до створення та підтримки яких причетна моя Команда. Мій шлях починався з асистента, потім інженера, і далі були посади з дуже різним спектром відповідальності (інтеграція, тестування, бюджетування, побудова та оптимізація процесів, управління командою 24/7 та інше).
Мене не лякають складні завдання ― наша команда забезпечує належне функціонування всіх сервісів lifecell для мільйонів абонентів із різних куточків України та поза її межами.
Головна мета нашої першої лінії підтримки ― виявити проблему якомога раніше і мінімізувати її подальший вплив. Ми цілодобово моніторимо всі критичні ІТ-системи, продукти і сервіси компанії, адже у разі виникнення технічних проблем саме від проактивності та швидкості реакції мого відділу залежить рівень задоволеності клієнтів lifecell і кількість їхніх звернень до контакт-центру.
Щодня ми вирішуємо складні завдання за допомогою безлічі інструментів і технологій, та все це стає можливим насамперед завдяки людям. До речі, 45% нашої команди ― жінки.

Як дійти з точки А в точку Б, спираючись на показники (я відповідаю за KPI, тому без вимірювання прогрессу ніяк:).
З питань візії, напрямку розвитку, допомоги у формулюванні кроків по досягненню цілей, протидії дискримінації (я - Жінка Менеджер з великим досвідом, тому мені є цим поділитися):)

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password