Юлія Гуз

Компанія: Аналітичний центр "Вокс Україна"
Місто: Київ

Опис ментора

За 13 років професійного досвіду здобула експертизу в комунікаціях у державних, правоохоронних органах та громадських організаціях.
Починала з позиції редактора студентсько-викладацької газети університету. Згодом писала статті для місцевих (Житомир) та національних ЗМІ. Після отримання вищої освіти за фахом "Видавнича справа та редагування" (спеціалізація "Журналістика") працювала у пресслужбах Житомирської ОДА та обласної ради. У той же період упродовж кількох місяців вела гурток "Основи журналістики" для старшокласників.
Реалізувала низку масштабних інформаційних кампаній, працюючи у комунікаціях Національного антикорупційного бюро України. Для прикладу, кампанія «Викриваю з НАБУ» — серія відео розповідей відомих людей, які стали викривачами корупції (голова Фонду держмайна, ексголова Держрезерву, чинний міністр агрополітики та продовольства), онлайн дискусія з викривачами та експертами, а також текстові публікації про те, як стати викривачем, у соціальних мережах.
Пишаюся, що за час роботи в НАБУ написала десяток статей-лонгрідів із деталізованим описом корупційних схем. Ці статті є своєрідною вікіпедією розслідувань фактів корупції найвищого рівня, стають в нагоді для підготовки журналістських матеріалів, а в майбутньому дозволять відслідкувати перебіг боротьби з корупцією в Україні.
Наразі підсилюю комунікаційну складову діяльності аналітичного центру «Вокс Україна», який просуває реформи у державі. Разом із командою ми реалізовуємо інформаційні кампанії, організовуємо публічні заходи, готуємо та поширюємо аналітичні статті, активізуємо запит на дискусію про майбутнє держави.

Я можу надати менторську підтримку з питань професійного спрямування та розвитку, зв'язків із громадськістю, ведення соціальних мереж, сторітеллінгу, створення текстів, які мотивують.

Платформу створено Центром “Розвиток КСВ” за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення і Міністерства молоді та спорту України в межах ініціативи “Пакт заради молоді – 2025”.

© 2022 Mentorplace. Всі права захищені.

Mentorplace: платформа менторських можливостей
Logo
Reset Password